Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri
BİR DEĞERİMİZİ EBEDİ ALAME UĞURLADIK..
Müzeyyen Keskin

BİR DEĞERİMİZİ EBEDİ ALAME UĞURLADIK..

Advert

Amasya-Taşova-Hacıbey Köyü doğumlu Gülcan ERDEM Hanımefendi ani bir beyin kanaması geçirmiş, hastanede ve yoğun bakımda 19 Nisan'dan beri sürdürdüğü hayat mücadelesi sonunda, Ramazan ayında 22 Mayıs 2020 Cuma sabahı, ruhunu Cenab-ı Hakk'a teslim etmiştir. Allah rahmet eylesin. Yaşarken değerlerimizin kıymetini bilmek gerekir.
Bir türlü elim varmadı bu haberi yapmaya. Daha 8 Nisan 2020 saat 13.19 da 53 dakika 19 saniye konuşmuşuz. ‘’Mübadil olmak Ne Zor Şey’’ diye bir haberini yayınlamıştım çok mutlu oluş sayfalarında paylaşmıştı. Birbirimize destek olmalıyız dedi. Mübadil Oldum ve Ayrılık Olmasaydı diye iki romanı vardı ‘’3. nü hazırlığını yapıyorum’’ demişti. Sanırım bunun baskısını çocukları devam ettirir. Hoş sohbetten sonra Foça’ya beklediği belirtti. Kısa sürede çok sevmiş Amasya Sevdası armağan etmiştim. İstanbul/ Yenikapı Amasya Tanıtım Günleri Fuarında. Kitabı kalmadığı için telefonumu ve adresimi aldı ve iş yerime ‘’Mübadil Oldum’’ kitabını imzalayıp göndermişti. 
Hemen okumaya başladım ve soluksuz okuyordum. Çok beğendim. ‘’Amasya için çok güzel çalışmalar yapıyorsun kutlarım’’ dedi. Bir saate yakındır konuştuk. Beraber bir şeyler yapalım dedik. Tekrar görüşmek üzere deyip vedalaştık. Demek ki son konuşmamızmış. Allah mekanını cennet etsin. Hiçbir şeyi geciktirmemek gerekiyor diye düşündüm. Hayranlarına sevenlerine ve ailesine çocuklarına başsağlığı diliyorum. Her şeyden önce insan olabilmek. Faydalı ve iz bırakabilmek. Mekanı cennet olsun. 

Müzeyyen KESKİN

Amasyaşat Başkanı


 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X