Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri
Hikmet OKUYAR Değişi YOLLARIN ÇİLESİ
Müzeyyen Keskin

Hikmet OKUYAR Değişi YOLLARIN ÇİLESİ

Advert

Hikmet OKUYAR Değişi YOLLARIN ÇİLESİ../ Müzeyyen KESKİN

Şebinkarahisar için, belki çok şiirler yazıldı, türküler söylendi. Bütün Şebinkarahisarlıların özlemlerini, hayallerini, dillere destan kahramanlıklarını sevdalarını, çekilen çileleri ve bütün özellik ve güzelliklerini anlatan bir şiiri okudum çok beğendim ama çok derin duygularla yazılmış memleket aşkı ile ve verilen Vilayetliğin elinden alınması içinde yaşayanları çok derinden etkilemiş.Madenleriyle, Şebingülü, Şebinbülbülü, dutu, pekmezi, yağı, balı, Şebin cevizi sarı çiçek yaylası, sanat adamlarıyla muhteşem yer. Bir takım siyasi oyunlarla ilçe yapılmış.

YOLLARIN ÇİLESİ Şiirini gerçekten yorumlarken çok etkilendim zaman zaman gözlerimin dolduğu, sesimin çatladığı oldu. Orgz. yaptığım çalışmada Canan Keskin ve Müeyyet Beyoğlu'a çok teşekkür ederim.

Uzun bir şiir. Onu ona yazdırana bakmak lazım Muhteşemdi. Tebrikler. Teşekkürler. ŞÜSİYAD Başkanı Gazeteci, yazar, çobanların şairi bizim Hikmet gönlünüze kaleminize sağlık.

Dilerim. Şebinkarahisar en kısa sürede tekrar meclis gündemine getirilir de Vilayetliğini verdik müjdesiyle bizlerde o sevinci yaşarız. Selam Saygı Sevgiler Şebinkarahisara.

Müzeyyen KESKİN

Amasyaşat Başkanı

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X