Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

OKA 2019 Yılı Hazırlanacak Projelerin İstişare Toplantısı Yapıldı

Amasya Valisi Dr. Osman Varol’un başkanlığında Amasya ilinde Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından açılan turizm altyapısının geliştirilmesi, kırsal kalkınma ve tarımda dönüşüm, mesleki ve teknik eğitimin geliştirilmesi gibi mali destek programlarına sunulabilecek projeler konusunda bir istişare toplantısı gerçekleştirildi.

OKA 2019 Yılı Hazırlanacak Projelerin İstişare Toplantısı Yapıldı
OKA 2019 Yılı Hazırlanacak Projelerin İstişare Toplantısı Yapıldı Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 100 kez okundu.
Advert

Amasya Valisi Dr. Osman Varol’un başkanlığında Amasya ilinde Orta Karaescort izmir Kalkınma Ajansı tarafından açılan turizm altyapısının geliştirilmesi, kırsal kalkınma ve tarımda dönüşüm, mesleki ve teknik eğitimin geliştirilmesi gibi mali destek programlarına sunulabilecek projeler konusunda bir istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda kurumlar tarafından sunulabilecek proje başlıkları belirlenerek teknik ekipler tarafından proje yazım çalışmalarına başlanması konusunda karar alındı.

112 Acil Çağrı Merkezi salonundaki toplantıya OKA Yönetim Kurulu Başkanı olan Vali Dr. Osman Varol’un yanı sıra, Vali Yardımcısı Mehmet Ercan Aslantaş, ilçe kaymakamları, kamu kurum ve kuruluş müdürleri ve diğer yetkililer de katıldı.

 

OKA 2019 yılı hazırlanacak projelerin istişare toplantısı yapıldı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X