Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

OKA 2019 Yılı Hazırlanacak Projelerin İstişare Toplantısı Yapıldı

Amasya Valisi Dr. Osman Varol’un başkanlığında Amasya ilinde Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından açılan turizm altyapısının geliştirilmesi, kırsal kalkınma ve tarımda dönüşüm, mesleki ve teknik eğitimin geliştirilmesi gibi mali destek programlarına sunulabilecek projeler konusunda bir istişare toplantısı gerçekleştirildi.

OKA 2019 Yılı Hazırlanacak Projelerin İstişare Toplantısı Yapıldı
OKA 2019 Yılı Hazırlanacak Projelerin İstişare Toplantısı Yapıldı Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Amasya Visi Dr. Osman Var’un başkanlığında Amasya ilinde Orta Kara Kkınma Ajansı tarafından açılan turizm tyapısının geliştirilmesi, kırs kkınma ve tarımda dönüşüm, mesleki ve nik eğitimin geliştirilmesi gibi mi des programlarına nulabilecek projeler konunda bir istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda kurumlar tarafından nulabilecek proje başlıkları belirlenerek nik ekipler tarafından proje yazım çışmarına başlanması konunda karar ındı.

112 Acil Çağrı Merkezi sonundaki toplantıya OKA Yönetim Kurulu Başkanı an Vi Dr. Osman Var’un yanı sıra, Vi Yardımcısı Mehmet Ercan Aslantaş, ilçe kaymakamları, kamu kurum ve kuruluş müdürleri ve diğer yetkililer de katıldı.

 

OKA 2019 yılı hazırlanacak projelerin istişare toplantısı yapıldı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X