Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

Başkan Sarı Ev ve Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, seçimde söz verdiği gibi ev ziyaretlerine devam ederek, Asarkaya ailesi ve Savadiye mahalle sakinleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Başkan Sarı Ev ve Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor
Başkan Sarı Ev ve Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, seçimde söz verdiği gibi ev ziyaretlerine devam ederek, Asarkaya ailesi ve Savadiye mahle sakinleriyle kahvtıda bir araya geldi.

1 Mart Seçiminde söz verdiği gibi göreve geldiği günden bu yana çeşitli mahlelere misafir an Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, bugün de Asarkaya ailesi adına Sadık ve Fadime Asarkaya’nın daveti üzerine Savadiye Mahle sakinleri ile sabah kahvtısında bir araya geldi. Başkan Sarı’ya eşi Fatma Sarı Hanımefendi, Başkan Başdanışmanı Ahmet Yenihan, MHP Amasya İl Başkanı Erhan Demir, eşi Çağla Demir Hanımefendi, MHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Şuayip Ak, MHP İl Genel Meclis Üyesi Met Ün, Ülkü Ocakları Amasya İl Başkanı Recep Dip eşlik etti. Nazik davetlerinden dayı Başkan Sarı, Asarkaya ailesine ve Mahle sakinlerine teşekkür etti. Kahvtı sonrası mahle sakinleriyle sohbet eden Sarı, kendilerinin is ve teplerini dinleyerek, ilgili birimlere yapılması gerekenler hakkında timat verdi. Daha sonra Başkan Sarı ve beraberindekiler Amasya yağlısı yapan hanımefendilerin yanına geçerek bir süre kendileri ile sohbet etti.

başkan sarı ev ve mahalle ziyaretlerini sürdürüyor
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X