Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

Yaralı Sokak Köpeklerinin İmdadına Suluova Belediyesi Yetişti

Suluova Belediyesi, doğal ortamda yaşamını sürdürürken çeşitli nedenlerle yaralanan yada hastalanan sokak hayvanlarının idmanına yetişiyor.

Yaralı Sokak Köpeklerinin İmdadına Suluova Belediyesi Yetişti
Yaralı Sokak Köpeklerinin İmdadına Suluova Belediyesi Yetişti Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Suluova Belediyesi, doğ ortamda yaşamını sürdürürken çeşitli nedenlerle yaranan yada hastanan sokak hayvanlarının idmanına yetişiyor.

Suluova Belediyesi,  otomobil çarpması sonucu ayağı kırılan ve başka bir köpek tarafından boğularak beli kırılan farklı iki sokak köpeğini vatandaşlardan gelen ihbar üzerine Sokak Hayvanları Nakil Aracı ile undukları yerden arak, Belediye Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezine götürüp koruma tına dı.

Ağır yararı nedeniyle dukça zor durumda an ve büyük acı çeken her iki sokak köpeğine müdahe eden Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi Veteriner Hekimi, gerekli muayene ve tetkikleri yaptı. Acil müdahelerini yaparak tedavilerini gerçekleştirdi. Büyük yaranmara maruz kan her iki sokak köpeğine burada gerekli tüm müdahe ve muayeneleri yapıldı. Ardından her iki hayvanında ameliyatla sağlıklarına kavuşturulmarını sağlamak amacıyla 19 Mayıs Üniversitesi Hayvan Hastanesine sevk etti.

yaralı sokak köpeklerinin imdadına suluova belediyesi yetişti
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X