Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

Ferahoğlu: 'Ben Değil Biz Olgusuyla Hareket Edeceğiz'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Amasya Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Arif Ferahoğlu mazbatasını aldı.

Ferahoğlu: 'Ben Değil Biz Olgusuyla Hareket Edeceğiz'
Ferahoğlu: 'Ben Değil Biz Olgusuyla Hareket Edeceğiz' Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Amasya Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Arif Ferahoğlu mazbatasını aldı.

Arif Ferahoğlu mazbatasını aldıktan sonra CHP Amasya İl Başkanlığı binasında düzenlenen devir- teslim törenine katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Amasya Merkez İlçe Başkanlığı görevine seçilen Arif Ferahoğlu, görevi eski Başkan Ali Kilci’den devraldı.

Eski Başkan Ali Kilci, birlik ve beraberlik içerisinde partinin verdiği her görevi yerine getireceklerini ifade ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunarak görevini yeni Başkan Ferahoğlu’na devretti.

Görevi devir alan yeni Başkan Ferahoğlu: “Sayın İl Başkanım, değerli arkadaşlarımız, kıymetli Cumhuriyet Halk Partililer hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. 2015’den beri bu görevi yürüten başta Ali Kilci’ye, yönetim kurulu arkadaşlarıma, kadın kollarına, gençlik kollarına, sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, emeklerine sağlık yüreklerine sağlık. Bundan sonraki süreçte ben değil biz olgusuyla hareket edeceğiz, her şeyi ben bilirim anlayışından uzak olacağız, eğer biz olursak başarıya ulaşacağız, biz olursak başaracağız. Cumhuriyet halk partisini birlikte yöneteceğiz, sadece yönetim kurulundaki arkadaşlarım değil, sadece delege ve üye arkadaşlarımız değil partimize gönül veren tüm arkadaşlarımızla birlikte yöneteceğiz. Ortak akılla partimizi yöneteceğiz. Artık ayrışma değil, birleşme zamanı. Bugün bu bayrak yarışını biz aldık, yarın bir başka arkadaşımız gelip alacak. Önemli olan Cumhuriyet Halk Partisini hep birlikte iktidara taşımak. Birlik beraberlik içerisinde olacağız hep birlikte kucaklayacağız. Bunu yaparken kimseyi kırmadan, ayrıştırmadan yapacağız. Bu anlamda tekrar ilçe başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X