Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Ünsal Ülkü yaptığı açıklamada, DSP'nin kurucu başkanı Bülent Ecevit’i 11. ölüm yıl dönümünde andı.

Demokratik Sol Parti Merzifon belediye başkan aday adayı Ünsal Ülkü yaptığı açıklamada, DSP'nin kurucu başkanı Bülent Ecevit’i 11. ölüm yıl dönümünde andı.

Ünsal Ülkü yaptığı açıklamada, DSP'nin kurucu başkanı Bülent Ecevit’i 11. ölüm yıl dönümünde andı.
Ünsal Ülkü yaptığı açıklamada, DSP'nin kurucu başkanı Bülent Ecevit’i 11. ölüm yıl dönümünde andı. Haber & Foto:Erhan Gündüz
Bu içerik 622 kez okundu.
Advert

    Eski Başbakanlardan ve Demokratik Sol Parti Genel Başkanı Bülent Ecevit`in ölüm yıldönümü nedeniyle açıklama yapan DSP Merzifon belediye başkan aday adayı Ünsal Ülkü "Demokratik Sol öğretisiyle önder oldu.
    Nezaket ve zarafetiyle tüm gönüllerde yer aldı.İlkeli ve dürüstlüğü örnek oldu.İleri görüşlülüğü derinliği kararlılığı önder devlet adamlığını sundu.Ezilenlerin sesi,emeğin mücadelesinin akıllı savunucusu oldu. Emekle sermayenin savaşımını değil birliğini barışını getirdi.Emperyalizme karşı meydan okudu. O, yaşamı boyunca demokratik duruşuyla, bu ülkeye önemli hizmetlerde bulunmuş, saygın, nazik ve aydın bir devlet adamı idi.
    Türkiye'nin çıkarlarını savunmak için, önemli kararların altına imza atan Ecevit, ulusumuzun gönlünde çok saygın yere kavuşmuştur. Barış güvercinini elinden düşürmeyen merhum genel başkanımız Sayın Ecevit'i 11. ölüm yılında rahmet ve minnetle anıyorum. Mekanın cennet olsun büyük insan"dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort