Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Amasya'da Ürün Güvenliği Haftası Etkinlikleri Düzenlendi

“Ürün Güvenliği Haftası Etkinlikleri” kapsamında Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünce imalatçılara yönelik “Ürün Güvenliği ve PGD Faaliyetleri” konulu toplantı düzenlendi. Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya İlimizde faaliyet gösteren imalatçı, asansör montajcıları, dolumcu, muayene kuruluşu temsilcileri, PGD faaliyetleri yapan kamu kurum görevlileri ve imalat sektörünün temsilcileri katıldı.

Amasya'da Ürün Güvenliği Haftası Etkinlikleri Düzenlendi
Amasya'da Ürün Güvenliği Haftası Etkinlikleri Düzenlendi Umut Özsoy
Bu içerik 258 kez okundu.
Advert
Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mürsel Kuloğlu toplantıda yaptığı konuşmada, asansörlerden elektrikli ev aletlerine, otomotivden makinalara, gaz yakan cihazlardan sınai gaz tüpleri gibi pek çok ürünü denetim görevlileri ile denetlediklerini, piyasaya arz edilen bir ürünün gerekli güvenlik kriterlerine ve teknik düzenlemelerine uygun üretilip üretilmediğinin denetlendiğini, denetim faaliyetleri ile vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak, adil piyasa ortamı oluşturmak bir yandan da TÜRK MALI imajını koruma amacı güttüklerini ve güvenli bir piyasa oluşturmayı hedeflediklerini ifade etti.
Programda “Ürün Güvenliği ve PGD Faaliyetleri” konusunda katılımcılara kapsamlı sunum yapıldı. Sunumun ardından program soru ve cevap bölümüyle sona erdi.
Amasyada ürün güvenliği haftası etkinlikleri düzenlendi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X