Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

SPOR TOTO İLE SULUOVA BELEDİYESPOR SPONSORLUK PROTOKOLÜ İMZALADI

Türkiye Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile Suluova Belediyespor Kulübü arasında, sponsorluk protokolü imzalandı.

SPOR TOTO İLE SULUOVA BELEDİYESPOR SPONSORLUK PROTOKOLÜ İMZALADI
SPOR TOTO İLE SULUOVA BELEDİYESPOR SPONSORLUK PROTOKOLÜ İMZALADI
Bu içerik 372 kez okundu.
Advert

   Spor Toto Teşkilat Başkanlığında gerçekleşen imza töreninde Spor Toto Reklam Şube Müdürü Yaşar Göçer ile Suluova Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Çolak, imza atarak “hayırlı olsun” temennilerinde undular.

  Spor Toto Teşkilat Başkanlığına teşekkür eden Kulüp Başkanı Mustafa Çolak, uzun süredir yaptıkları görüşmeler neticesinde Spor Toto ile sponsorluk anlaşmasına vardıklarını belirtti.

   Bu anlaşma ve desteğin ilçe spor hayatında bir ilk olduğuna dikkat çeken Mustafa Çolak, yaptığı açıklamasında; “gençlerimzi adına mutluyuz ve umutluyuz. Çok daha güzel çalışmalara imza atacağız inşallah. Öncelikle Suluovalı gençleri e inanarak onlara bu imkanları sunan Fahri Başkanımız olan Belediye Başkanımız Fatih Üçok beye çok teşekkür ederim. Kendiside ilçe spor tarihinde bir ilki gerçekleştirerek belediye bünyesinde bir kulüp kurup 11 branşta 700 kadar genci e kaliteli spor yapma ve sağlıklı gelişimlerine büyük katkı sunmuştur. Amacımız, ilçe gençlerinin yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak ve ilçe sporumuzun çok daha başarılı şekilde layık olduğu gibi temsil edilmesinin sağlanmasıdır” dedi.

Destekleri dolayısıyla Spor Toto Teşkilat Başkanlığına da teşekkür eden Mustafa Çolak, varılan anlaşma gereği önümüzdeki günlerden itibaren sporcuların formalarında müsabakalara Spor Toto reklamı ile çıkacaklarını söyledi.

 

Spor Toto ile Suluova Belediyespor Sponsorluk Protokolü imzaladı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort