Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

YEREL PROJELER ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yerel Projeler Ödül Töreni düzenlendi.

YEREL PROJELER ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ
YEREL PROJELER ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ Umut Özsoy
Bu içerik 249 kez okundu.
Advert

  Macit Zeren Fen Lisesi Konferans Salonundaki düzenlenen törene İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve Veliler katıldı.

  Ödül Töreni İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ’in açılış konuşmaları ile başladı.

  İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Dr. Hüseyin GÜNEŞ açılış konuşmasında; eğitimin en temel amacı, öğrencilere birey olma niteliklerini kazandırmak ve bu bireyleri hayata hazırlamaktır. Araştıran, sorgulayan, düşünen ve üreten bir nesil yetiştirmek için çocuklarımızın akademik başarısını artırmanın yanında sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlere katılımlarını arttırmalıyız. Bunu sağlayabilmek için Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak birçok yerel proje hazırlayarak hayata geçirdik. Geleceğin Türkiye’sinin yapıtaşı olan çocuklarımızı yarınlara hazırlayarak ülkemizin 2023, 2071 hedeflerine ulaşmasında rehberlik edecek 2023 Eğitim Vizyonuna Müdürlüğümüz hazırlamış olduğu vizyon projeler ile katkı sunmaktadır. Geleceğin nesillerini eğitimde hem akademik başarılarını artırarak hem de sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal aktiviteler ile yetiştireceğiz dedi.

  "Gönüllü Turizm Elçileri Projesi", 15 Temmuz Şehitlerinin Simge İsimlerinden Şehit Ahmet ÖZSOY´un Anısına "Amasya Tarihine Yolculuk" Temalı Kısa Öykü Yarışması, "15 Temmuz Şehitlerinin Simge İsimlerinden Şehit Ahmet ÖZSOY Kitap Okuma ve Değerlendirme Günleri", "Anadolu Mektebi Yazar Okumaları", "Eğitimde İyi Örnekler Konferansı", "Şehzadeler Sizi Çağırıyor" projelerinde dereceye giren ve etkinliklere katılan yönetici öğretmen ve öğrencilere ödülleri verildi.

 

 

 

 

YEREL PROJELER ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X