Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

2019’un ilk Halk Günü Oturumu Yapıldı

“Halk Günü Toplantıları” 2019 yılı ilk oturumu gerçekleştirildi.

2019’un ilk Halk Günü Oturumu Yapıldı
2019’un ilk Halk Günü Oturumu Yapıldı Umut Özsoy
Bu içerik 265 kez okundu.
Advert

 İlimizin dört bir köşesinden vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikayetlerini bizzat Valimiz Dr. Osman Varol’a arz etme imkânı bulduğu ‘Halk Günü Toplantıları’nın, 2019 yılı Ocak ayı oturumu Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda düzenlendi. Toplantıda Valimiz’in yanı sıra ilgili kamu kurum ve kuruluşların müdürleri ve vatandaşlarımız da yer aldı.
 
 Vali Osman Varol; “Vatandaşlarımızın isteklerini, arzularını, şikâyetlerini dinleyerek, toplumun tüm kesimlerine ulaşarak daha etkin, verimli ve hızlı hizmet sunulması için başlatmış olduğumuz Halk Günü uygulamasına devam ediyoruz. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerinde bulundu.
 
 Toplantıda vatandaşlarımız Valimiz’e sorunlarını anlatarak, çeşitli konuların çözümü noktasında destek talep ettiler.
 
 Vatandaşlarımızın talep, öneri ve şikâyetlerini tek tek dinleyen Valimiz, arz edilen konuların çözümüne yönelik olarak ilgili kurum müdürleri tarafından gerekli incelemelerin yapılması ve vatandaşlarımızın bilgilendirilmesi talimatını verdi.
 
 
HALK GÜNÜ TOPLANTILARINA KATILMAK İÇİN:
 
 Gelecek ay düzenlenecek olan Halk Günü Toplantısı ise 5 Şubat 2018 Salı Günü saat 10:00’da Valimiz Dr. Osman Varol’un başkanlığında Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda yapılacaktır. Toplantıya katılmak isteyen vatandaşlarımız Valiliğimiz Halkla İlişkiler Müracaat Bürosuna (CİMER) başvuru yapabilecekleri gibi toplantı günü ve saatinde toplantı salonunda bulunarak da katılım sağlayabilirler.

2019'un İlk Halk Günü Oturumu Yapıldı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X