Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri
Advert

Doğanın Pin Kodu '' Biomimicry ve Oryantiring'' Proje Tanıtım Ziyareti Gerçekleştirildi

2019 Yılı Gençlik Projeleri Destek Programı I. Çağrı Dönemi kapsamında Fatih İlkokulu tarafından yürütülen Doğanın Pin Kodu ''Biomimicry ve Oryantiring'' isimli projenin tanıtımı amacıyla...

Doğanın Pin Kodu '' Biomimicry ve Oryantiring'' Proje Tanıtım Ziyareti Gerçekleştirildi
Doğanın Pin Kodu '' Biomimicry ve Oryantiring'' Proje Tanıtım Ziyareti Gerçekleştirildi Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

2019 Yılı Gençlik Projeleri Destek Programı I. Çağrı Dönemi kapsamında Fatih İlkokulu tarafından yürütülen Doğanın Pin Kodu ''Biomimicry ve Oryantiring'' isimli projenin tanıtımı amacıyla Okul Müdürü Hasan Ilıcak, Proje Koordinatörü Berrak Sarıçam, projenin fen bilimleri çalışmalarında mentorlük yapan Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Neşe Kutlu Abu ve robotik çalışmaların mentörlüğünü yapan Hasan Balcı Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı‘yı ziyaret etti.

Proje Koordinatörü Berrak Sarıçam proje kapsamında, Fatih İlkokulu 3. ve 4. Sınıflarında öğrenim gören 20 öğrenciden oluşan proje çalışma ekibi STEM eğitiminde sorgulama ve problem tabanlı tasarım çalışmaları yapacaklarını ve Gençlik Grubu proje çalışmaları kapsamında 3 günlük doğa kampına katılarak Oryantiring sporu, doğa yürüyüşü ve spor aktiviteleri düzenleyeceklerini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Süleyman Elmacı, üniversitemizin tüm imkanları ile destek vereceğini söyleyerek, projenin hayırlı olmasını diledi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X