Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri
Advert

Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Yangın Tatbikatı Yapıldı

Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasında yangın çıkması durumunda, müdürlüğün imkân ve kabiliyetinin test edilmesi, olası bir yangın ihtimaline karşı personellerin deneyim kazanması amacıyla İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU'nun talimatları doğrultusunda "yangına müdahale ve tahliye tatbikatı" yapıldı.

Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Yangın Tatbikatı Yapıldı
Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Yangın Tatbikatı Yapıldı Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasında yangın çıkması durumunda, müdürlüğün imkân ve kabiliyetinin test edilmesi, olası bir yangın ihtimaline karşı personellerin deneyim kazanması amacıyla İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU'nun talimatları doğrultusunda  "yangına müdahale ve tahliye tatbikatı" yapıldı.

Personellere, Sivil Savunma Uzmanı Hamdullah KÖSE tarafından, yangına karşı alınması gereken tedbirler, katı sıvı gaz yangınlarını söndürme teknikleri, yangın öncesi, yangın anında ve sonrasında müdahale tarzları ile yangın söndürme cihazlarının kullanımı ve yangın tatbiki eğitimine dair teorik ve uygulama esaslı eğitimler verildi.

Gerçeğini aratmayan tatbikatta personellere, yangın söndürme cihazları ve yangın söndürme hortumu kullandırılarak tecrübe edinmeleri sağlandı.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X