Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

Amasya Park AVM'de Hijyen ve Tedbir Uygulamaları Denetlendi

Koronavirüs salgını nedeniyle kapatılan ve yeni tedbirler paketiyle birlikte yeniden açılan Amasya Park AVM; Merkez TSM de görevli sağlık personelleri ve Amasya Belediyesi Zabıta personeliyle bilgilendirme, hijyen, tedbir uygulamaları değerlendirildi.

Amasya Park AVM'de Hijyen ve Tedbir Uygulamaları Denetlendi
Amasya Park AVM'de Hijyen ve Tedbir Uygulamaları Denetlendi Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Koronavirüs salgını nedeniyle kapatılan ve yeni tedbirler paketiyle birlikte yeniden açılan Amasya Park AVM; Merkez TSM de görevli sağlık personelleri ve Amasya Belediyesi Zabıta personeliyle bilgilendirme, hijyen, tedbir uygulamaları değerlendirildi.

Amasya Park AVM’de denetim ve bilgilendirme yapan Zabıta ve Sağlık Personelleri, tek tek tüm mağazaları gezerek Covid 19 önlemlerini incelediler. Denetimlerde AVM’lere gelecek olan müşteriler ile çalışanların maske takacağı, girişlerde ateş ölçümü yapılacağı, sosyal mesafelere uyulması gerektiği, AVM ve iş yerlerinin girişinde el antiseptiği bulundurulacağı, sık kullanılan yerlerin dezenfeksiyonu, gibi bir dizi konuda bilgilendirmeler yapılarak, koronavirüsün önlenmesi için tüm bu konulara azami hassasiyet gösterilmesi gerektiği vurgulandı.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X