Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

Vali Varol, Normalleşme Süreci Kapsamında Faaliyetine Başlayan Restoran ve Kafeleri Ziyaret Etti

1 Haziran 2020 Pazartesi günü itibarıyla normalleşme süreci kapsamında restoran, lokanta, kafe pastane, börekçi, tatlıcı ve içerisinde yeme-içme hizmeti sunan işletmeler müşteri kabul etmeye başladı.

Vali Varol, Normalleşme Süreci Kapsamında Faaliyetine Başlayan Restoran ve Kafeleri Ziyaret Etti
Vali Varol, Normalleşme Süreci Kapsamında Faaliyetine Başlayan Restoran ve Kafeleri Ziyaret Etti Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

1 Haziran 2020 Pazartesi günü itibarıyla normalleşme süreci kapsamında restoran, lokanta, kafe pastane, börekçi, tatlıcı ve içerisinde yeme-içme hizmeti sunan işletmeler müşteri kabul etmeye başladı. İşletmeler hizmet verdiği sürece Bilim Kurulunun tavsiyeleri ile oluşturulan ‘Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi’nde bulunan önlem ve kurallara riayet etmek durumundalar.

Bu kapsamda şehir merkezinde bulunan restoran ve kafelere ziyaretlerde bulunan Vali Dr. Osman Varol, işletmelerin aldığı tedbir ve önlemleri yerinde gördü. İşletme yetkililerinden faaliyetlerine ilişkin bilgi alan Vali Varol, uzun süre sonunda tekrar faaliyete başlamalarından dolayı hayırlı olsun dileklerini iletti. Tedbir ve kuralların Koronavirüs tehlikesi sona erene kadar esnetilmeden, hassasiyetle uygulanmaya devam edilmesi gerektiğini belirtti.

Ziyaretlerde İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ali Yıldız ve Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç da yer aldı.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X