Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Başhekim Yılmaz Normalleşme Sürecinde Verilen Hizmetler Hakkında Açıklama Yaptı

Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Seyhan YILMAZ normalleşme sürecinde verilen hizmetler hakkında açıklama yaptı.

Başhekim Yılmaz Normalleşme Sürecinde Verilen Hizmetler Hakkında Açıklama Yaptı
Başhekim Yılmaz Normalleşme Sürecinde Verilen Hizmetler Hakkında Açıklama Yaptı Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Seyhan YILMAZ normalleşme sürecinde verilen hizmetler hakkında açıklama yaptı. Başhekim Yılmaz açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

‘’ Dünya üzerinde ve ülkemizde etkili olan Koronavirüs pandemisinde, Pandemi hastanesi olarak sağlık hizmetlerimizi aralıksız olarak yerine getirmeye çalışıyoruz. İçerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat sürecinde Bakanlığımızın önerileri uyarınca yapılan uygulamalarımızla, yeni açılan servis ve yoğunbakım ünitelerimizle ve envanterimize kazandırılan üst düzey teknolojili tıbbi cihazlarımızla; ilimizde ve ilçelerimizde, hatta civar illerimizde ve ilçelerinde ikamet eden vatandaşlarımıza hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.
Hastane yönetimi olarak hergün rutin olarak yataklı tedavi servis ziyaretlerini gerçekleştirerek birim sorumlularımızdan ve sağlık personellerimizden çalışmalar hakkında bilgi alarak işleyişi yakından takip etmeye çalışıyoruz. Açık kalp cerrahisi de dahil, tıbbi kadromuzun uygunluğuna onay verdiği operasyonlar ve diğer tıbbi işlemler başarı ile yapılmaya devam etmektedir. Üst düzey teknolojiye sahip cihazlarla hastalarımızın teşhis ve tedavi işlemlerini daha konforlu hale getirmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda milli üretimimiz olan hasta başı ve mobil ventilatör cihazlarımızla, modern ultrason cihazları ve üst düzey görüntüleme sağlayabilen tomografi cihazımızla tüm hastalarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Mevcut önceki tomografi cihazımızı da hastanemizle mali birleştirilmesi yapılmış olan Suluova Devlet Hastanemizde hastalarımızın kullanımına sunduk. Bu süreçte vatandaşlarımızın Bakanlığımızın da önerileri doğrultusunda, muayene ve tedavi işlemleri için hastanemize başvuracaklarında mutlaka MHRS internet adresinden veya Alo 182 numaralı hattan randevu almalarını, muayene saatinde hastaneye gelmelerini ve yanlarında en fazla 1 refakatçi bulundurmalarını, koruyucu yüz maskesi takmalarını ve sosyal mesafe uyarılarına mutlaka uymalarını rica ediyoruz. Büyük özveri ve gayretle çalışan tüm hekimlerimize, sağlık personellerimize ve diğer personellerimize emek ve gayretleri için teşekkürlerimi sunuyor başarılar temenni ediyorum.’’ dedi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X