Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Bonzai Satıcılarına Baskın

Amasya İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğünce Amasya il Merkezinde ikamet eden E.B.ve R.T.G isimli şahısların uyuşturucu ve uyarıcı madde (Bonzai) satışı yaptıklarına dair alınan duyum üzerine,

Bonzai Satıcılarına Baskın
Bonzai Satıcılarına Baskın Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Amasya İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğünce Amasya il Merkezinde ikamet eden E.B.ve R.T.G isimli şahısların uyuşturucu ve uyarıcı madde (Bonzai) satışı yaptıklarına dair alınan duyum üzerine,  R.T.G. ve V.G.isimli şahısların üzerlerinde ve ikametgahlarında yapılan arama neticesinde (4) gram uyuşturucu madde (Bonzai), (2) adet uyuşturucu madde içmek için kullanılan plastik kova, (1) adet plastik kovaya takılan alüminyum zıvana tabir edilen folyo ile yine uyuşturucu ve uyarıcı madde satışından elde edildiği değerlendirilen (1.850) TL para yakalanarak el konuldu.

Yakalanan şüphelilerden, V.G., E.G, isimli şahısların ifadelerinin alınmasına müteakip serbest bırakıldı, R.T.G. isimli şüpheli adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı ve E.B., isimli şahıs ise çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X