Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

'Okulum Temiz' Belgelendirme Programında Amasya 3. Sırada

'Okulum Temiz' belgelendirme programı kapsamında Amasya Merkez ilçesinde 'Okulum Temiz' Belgesini almaya hak kazanan 32 okul/kuruma,03/11/2020 Salı günü Müdürlük toplantı salonunda yapılan törenle belgeleri takdim edildi.

'Okulum Temiz' Belgelendirme Programında Amasya 3. Sırada
'Okulum Temiz' Belgelendirme Programında Amasya 3. Sırada Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

'Okulum Temiz' belgelendirme programı kapsamında Amasya Merkez ilçesinde  'Okulum Temiz' Belgesini almaya hak kazanan 32 okul/kuruma İl Millî Eğitim Müdürü Ömer Coşkun, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ali BAHÇİVAN ve İl Millî Eğitim Şube Müdürlerinin katılımıyla 03/11/2020 Salı günü Müdürlük toplantı salonunda yapılan törenle okul müdürlerine belgeleri takdim edildi.

İl genelinde bulunan 291 okul/kurumdan %94,5 oranında okul/kurum başvuru yapmış olup, bu oranla Türkiye geneli iller sıralamasında Amasya 3. sırada yer almaktadır. Tören sonrasında konuşma yapan İl Müdürü Ömer Coşkun, "Proje kapsamında ilimiz genelinde 159 okulumuz bu belgeyi hak kazanmıştır. Bu kapsamda okullarımızın sağlıklı ve güvenli bir şekilde açılması için gayret ederek gerekli olan tüm çalışmaları yapan ve bu belgeyi almaya hak kazanan okullarımızı emeklerinden dolayı tebrik ediyorum." dedi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X