Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ATSO'dan Üyelerine Aidat Borçlarını Yapılandırma İmkanı

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine oda aidat borçlarını yapılandırma imkânı sunuyor.

ATSO'dan Üyelerine Aidat Borçlarını Yapılandırma İmkanı
ATSO'dan Üyelerine Aidat Borçlarını Yapılandırma İmkanı Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 5432 kez okundu.
Advert

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine oda aidat borçlarını yapılandırma imkânı sunuyor.

 

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası 31.08.2020 tarihi öncesi döneme ait oda aidat borçlarının tüm gecikme faizlerini silerek sadece anapara ödemesini peşin veya 6 taksit olarak alacak.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, “Pandemi döneminin oluşturduğu zor koşullarda üyelerimize destek olmak amacıyla 31.08.2020 tarihi öncesi döneme ait oda aidat borçlarının tüm gecikme faizleri silinerek sadece anapara ödemesi peşin veya 6 taksit halinde alınacaktır” dedi.

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine odaya olan aidat borçlarına yapılandırılma fırsatı doğdu. Yapılandırmanın detayları hakkında bilgi veren Başkan Kırlangıç, şunları söyledi;

“Ülkemizde koronavirüs vakasının ilk görüldüğü Mart ayından itibaren uygulanan bazı tedbirler başta küçük esnaf olmak üzere bütün iş dünyasını derinden etkilemektedir. Amasya TSO olarak yaşanan bu süreçte başta üyelerimiz olmak üzere, ilimiz iş dünyasının yaşadığı sorunların çözümü noktasında gerekli adımları atarak çeşitli desteklerin sağlanmasında öncülük ettik.

Ancak gelinen aşamada pandeminin giderek etkisini arttırdığı ve yeni ek tedbirlerle özel sektörün daha çok sıkıntı yaşayacağı görülmektedir. Bütün bu çabalarımızın etkinliğini arttırmak ve üyelerimizin içerisinde bulundukları ekonomik darboğazı atlatmalarına destek olmak amacıyla üst kuruluşumuz olan TOBB ile koordineli olarak bazı çalışmalar yaptık.

Yaptığımız görüşmeler ve istişareler neticesinde üyelerimizin 31.08.2020 tarihi öncesine ait oda aidat borçlarının faizlerinin silinmesi ve anaparanın peşin veya 6 eşit taksitle yapılandırılması imkânı doğmuştur. Üyelerimizin yapılandırmadan yararlanabilmesi için 31 Ocak 2021 tarihine kadar bir dilekçe ile Odamıza başvuru yapması gerekmektedir. Oda üyelerimizin bu tarihe kadar başvurmaları halinde mevcut anapara borçlarını 6 aya kadar yeniden yapılandırarak ödeyebilecekler. Pandemi sürecinin kısa sürede sona ermesi umuduyla, üyelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X