Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllerini Aldılar

Su tasarrufuna dikkat çekmek, konu ile ilgili farkındalık oluşturmak amacıyla Amasya İl Millî Eğitim Müdürlüğünce Amasya geneli ilkokul ve ortaokul öğrencileri arasında 'Suyu Tasarruflu Kullanıyorum Geleceğe Güvenle Bakıyorum.' resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler için İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda ödül töreni gerçekleştirildi.

Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllerini Aldılar
Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllerini Aldılar Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Su tasarrufuna dikkat çekmek, konu ile ilgili farkındalık oluşturmak amacıyla Amasya İl Millî Eğitim Müdürlüğünce Amasya geneli ilkokul ve ortaokul öğrencileri arasında 'Suyu Tasarruflu Kullanıyorum Geleceğe Güvenle Bakıyorum.' resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler için İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda ödül töreni gerçekleştirildi. 

 

Dereceye giren öğrencilere ödülleri Vali Mustafa MASATLI ve eşi Esra MASATLI  tarafından verildi.Vali Masatlı su tasarrufu konusunda farkındalık oluşturmak ve ülkemizde yaşanan küresel salgın nedeniyle artan su kullanımı konusunda dikkat çekmek için yapılan bu çalışmada emeği geçenlere teşekkür etti ve dereceye giren öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi. 

Ödül töreninin ardından Müdürlük fuaye alanında dereceye giren ğrencilerin resimlerinin sergisi gezildi.

Amasya genelinde ilkokul kategorisinde 390, ortaokul kategorisinde 300 toplamda 690 öğrenci bu yarışmaya katılım sağladı. Yarışmaya katılan tüm öğrencilere katılım belgesi düzenlenerek, öğrencilere ulaştırılmak üzere okul müdürlüklerine gönderildi.


Törene Vali Mustafa MASATLI ve eşi Esra MASATLI , İl Millî Eğitim Müdürü Ömer COŞKUN, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, Müdürlük İdarecileri, dereceye giren öğrenciler ve veliler katıldılar.

Yarışma sonucunda komisyon tarafından yapılan değerlendirme neticesinde;

İlkokul Kategorisinde,

Birinci; Özel Sevgi Başarır İlkokulu öğrencisi Aybige Su KAHRAMAN,

İkinci; Gümüş İlkokulu öğrencisi Sudem Zümra TURAN,

Üçüncü; Serdar Zeren İlkokulu öğrencisi Talha YALÇIN,

Ortaokul Kategorisinde;

Birinci; Serdar Zeren Ortaokulu öğrencisi Ayzin BOZYİĞİT,

İkinci; Abdurrahman Kamil Ortaokulu öğrencisi Selin Aybüke CİVA,

Üçüncü; Kızılca Ortaokulu Öğrencisi Hatice Ravza KÖSE olmuştur.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X