Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Amasya İl Genel Meclisi İhtisas Komisyonları Seçimi Yapıldı

İl Genel Meclisinin 01.04.2021 Perşembe günkü toplantısında 5302 sayılı İl Özel İdaresi kanunun 16.maddesi ve İl Genel Meclisi çalışma yönetmeliğinin 20.maddesi gereğince ihtisas komisyonlarının seçimleri yapıldı.

Amasya İl Genel Meclisi İhtisas Komisyonları Seçimi Yapıldı
Amasya İl Genel Meclisi İhtisas Komisyonları Seçimi Yapıldı Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

İl Genel Meclisinin 01.04.2021 Perşembe günkü toplantısında 5302 sayılı İl Özel İdaresi kanunun 16.maddesi ve İl Genel Meclisi çalışma yönetmeliğinin 20.maddesi gereğince ihtisas komisyonlarının seçimleri yapıldı.

Seçim sonunda ihtisas komisyonları şu isimlerden oluştu;

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

AK Parti Zeki Erarslan (Başkan), AK Parti Ahmet Karaduman (Başkan V.), AK Parti Selahattin Eski, AK Parti Cahit Çelik, MHP Mesut Ünal, CHP Duran Yeter, CHP Gürkan Erkişi.

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU

AK Parti Deniz Sümer (Başkan), AK Parti Mustafa Kürkçü (Başkan V.), AK Parti Recep Şen, AK Parti Zeki Erarslan, MHP Osman Karaca, MHP Hüseyin Dizkırıcı, CHP Hüseyin Durmuş.

EĞİTİM KÜLTÜR VE SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU

AK Parti Hasan Basri İnan (Başkan), AK Parti    Cahit Çelik (Başkan V.), AK Parti Ömer Erkek, MHP Hüseyin Dizkırıcı, CHP Salih Koçak.

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

AK Parti Recep Şen (Başkan), AK Parti Ömer Erkek (Başkan V.), AK Parti Ömer Faruk Altunay, MHP Orhan Akgül, CHP Cemal Beyaz.

İNCELEME VE ARAŞTIRMA KOMİSYONU

AK Parti Cahit Çelik (Başkan), AK Parti Deniz Sümer (Başkan V.), AK Parti Ahmet Karaduman, MHP Mesut Ünal, CHP Gürkan Erkişi.

TARIM ORMAN VE HAYVANCILIK KOMİSYONU

AK Parti Ahmet Öz (Başkan), AK Parti Hasan Basri İnan (Başkan V.), AK Parti Mustafa Kürkçü, MHP Hüseyin Karaçam, CHP Cemal Beyaz.

ENERJİ DOĞAL KAYNAKLAR KOMİSYONU

AK Parti Ömer Erkek (Başkan), AK Parti Selahattin Eski (Başkan V.), AK Parti Ömer Faruk Altunay, MHP Osman Karaca, CHP Hüseyin Durmuş.

YOL VE ULAŞIM HİZMETLERİ KOMİSYONU

AK Parti Mustafa Kürkçü (Başkan), AK Parti Ahmet Öz (Başkan V.), AK Parti Haşan Basri İnan, MHP Mesut Ünal, CHP Gürkan Erkişi.

GÖLETLER VE SU ÜRÜNLERİ KOMİSYONU

AK Parti Selahattin Eski (Başkan), AK Parti Recep Şen (Başkan V.), AK Parti Deniz Sümer, MHP Orhan Akgül, CHP Duran Yeter.

KÖY İŞLERİ KOMİSYONU

AK Parti Ömer Faruk Altunay (Başkan), AK Parti Recep Şen (Başkan V.), AK Parti Ömer Erkek, MHP Hüseyin Karaçam, CHP Cemal Beyaz.

HUKUK VE İDARİ İŞLER KOMİSYONU           

AK Parti Ahmet Karaduman (Başkan), AK Parti Zeki Erarslan (Başkan V.), AK Parti Ahmet Öz, MHP Osman Karaca, CHP Salih Koçak.

DAİMİ ENCÜMENLER

Mustafa Kürkçü, Ahmet Öz, Ömer Erkek.

Tüm seçilen üyeleri kutluyor, görevlerinde başarılar diliyoruz.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X