Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

İl Milli Eğitim Müdürü Çoşkun ; 'Çocuklarımız bize gelemezse biz onlara gideriz'

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, yaşanan koronavirüs salgınından dolayı meydanlarda yapılamadı. Sokağa çıkma yasağından dolayı çocuklarımız bize gelemezse biz onlara gideriz diyen İl Millî Eğitim Müdürü Ömer COŞKUN, Müdürlüğe ait araçlar, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığının araçları ile konvoy yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Çoşkun ; 'Çocuklarımız bize gelemezse biz onlara gideriz'
İl Milli Eğitim Müdürü Çoşkun ; 'Çocuklarımız bize gelemezse biz onlara gideriz' Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, yaşanan koronavirüs salgınından dolayı meydanlarda yapılamadı. Sokağa çıkma yasağından dolayı çocuklarımız bize gelemezse biz onlara gideriz diyen İl Millî Eğitim Müdürü Ömer COŞKUN, Müdürlüğe ait araçlar, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığının araçları ile konvoy yapıldı. Cülus tepe mevkiisin den başlayan konvoy ile Amasya'nın mahallelerinde dolaşarak çocukları bu bayramda yalnız bırakmadılar.

Coşkuyla kutlanan 23 Nisan Ulusal ve Egemenlik Çocuk Bayramı, hem çocuklar hem de aileler için sürpriz oldu. Konvoydaki araçlardaki ses yayınından, çocuk şarkıları ve 23 Nisan marşları çalındı. Çocuklar evlerden ve balkonlardan müziğe eşlik ettiler.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X