GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-06-2021 10:37   Güncelleme : 21-06-2021 10:37

3. Kattan Düşen Çocuğun Durumu Ağır

Samsun'da 3 yaşındaki çocuk, oyun oynarken 3. kattaki evlerinin penceresinden düşerek ağır yaralandı.

3. Kattan Düşen Çocuğun Durumu Ağır

Samsun'un İlkadım ilçesi İlyasköy Mahallesi Aziziye Caddesi üzerinde meydana gelen olaydan edinilen bilgiye göre, 3 yaşındaki Mücahit T.D., evlerinde annesi temizlik yaptığı sırada oyun oynarken dengesini kaybederek 3. kattaki pencereden aşağı düştü.

  Ağır yaralanan çocuğu etraftaki vatandaşlar fark ederek yardımına koştular. Çocuğa ilk müdahaleyi yapan vatandaşlar, 112 ekiplerini arayarak yardım istediler.

  Sokaktaki feryadı duyan anne Esra D. ile çocuğun halası gözyaşına boğuldular. 112 ekipleri tarafından ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Mücahit T.D. tedavi altına alındı.

   Hayati tehlikesi bulunan çocuğun annesi ise hastanede feryat edip gözyaşı döktü. Polis, çocuğun düştüğü evde ve sokakta incelemelerde bulundu.

   Çocuğun düştüğünü gören Nihat Çam, "Ben düşerken gördüm. Yastık, kırlent zannettim. Önce omzunu vurdu, ondan sonra kafasını çarptı. İlk başta nefes alması zordu. Gelenler yan çevirip nefes ağlamasını kuvvetlendi. Ben feryat figan. En son ailesi duydular. 112'yi aradım. Onlar da geç kalmadan geldiler. Aldılar götürdüler" dedi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.