GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-08-2021 10:49   Güncelleme : 13-08-2021 10:49

İşçi Cam Bloğunun Altında Kaldı!..

Tokat’ta bir kişi kamyonetten indirmeye çalıştığı, cam bloğunun akmasıyla altında kaldı. Başından ve gözünden yaralanan camcı, ölümden döndü.

İşçi Cam Bloğunun Altında Kaldı!..

Kaza, Tokat Sanayi Sitesi'ndeki bir camcı da meydana geldi. Alınan bşilgiye göre; Dursun Gökbaş (38) iş yerine pikapla getirilen camları indirmeye başladı. Araçtan indirilmeye çalışılan cam blok bir anda kayarak Gökbaş’ın üzerine devrildi. Cam bloğunun altında kalan şahıs çevreden koşan vatandaşları yardımıyla bulunduğu yerden çıkartıldı. Olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri tarafından camcı ambulansla Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesine sevk edildi. Gökbaş’ın hayati tehlikesinin bulunmadığı, başından ve gözünden yaralandığı öğrenildi.OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINDA
Cam blokların Gökbaş’ın üzerine devrildiği anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasın yansıdı. Görüntülerde camların devrilmesi ve çevredekilerin olay yerine koşma anı yer aldı. Kaza sonrası arkadaşlarının kurtarılmasına yardım esnaflar yaşadıkları üzüntüyü dile getirdi. Olay yeri inceleme ekipleri kazanın yaşandığı iş yeri önünde çalışma yaptı. Polis ekipleri inceleme başlattı.