Spor
Giriş Tarihi : 07-09-2021 15:32   Güncelleme : 07-09-2021 15:32

Futbol Hakemi Bilal Köseoğlu'nun başarısı

Amasya’nın klasman futbol hakemi Bilal Köseoğlu, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneğinin Genel Merkez yönetim kuruluna seçildi...

 Futbol Hakemi Bilal Köseoğlu'nun başarısı

Amasya’nın klasman futbol hakemi Bilal Köseoğlu, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneğinin Genel Merkez yönetim kuruluna seçildi.

İlimiz klasman futbol hakemi ve aynı zamanda Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Amasya Şube Başkanı Bilal Köseoğlu, Ankara Büyük Anadolu Termal Otelde yapılan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Merkezinin 13. Olağan Genel Kurulunda Dr. Abdurrahman Arıcı’nın Genel Başkan seçildiği FİFA Hakemleri Mete Kalkavan, Yaşar Kemal Uğurlu ve Ümit Öztürk’ünde yer aldığı yönetim kuruluna seçilerek büyük başarı elde etti.

Köseoğlu’nun yönetim kurulundaki görevi ve sorumlu olduğu iller önümüzdeki günlerde yapılacak ilk yönetim kurulu toplantısından sonra belli olacak.

Profesyonel takımımızın olmadığı ilimizde 20 yıla yakın alt liglerden süper lige gittiği tüm müsabakalarda ilimizin adını duyuran ve başarılarına bir yenisini daha ekleyen Bilal Köseoğlu’nu tebrik eder çalışmalarında başarılar dileriz.