SULUOVA
Giriş Tarihi : 10-11-2021 17:11

  Güncelleme : 10-11-2021 17:15

"24 KASIM ÖĞRETMENLER KUPASI TURNUVALARI " BAŞLADI

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri kapsamında Öğretmenler arası düzenlenen "Dart ve Masa Tenisi" turnuvaları başladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğretmenlerimizin birlik ve beraberlik içerisinde motivasyonlarının artırılması ve okullar arasındaki iletişimin güçlendirilmesi amacıyla "Suluova Öğretmenler Kupası" adı altında düzenlenen turnuvalar, 9 Kasım Salı günü Suluova Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu Spor Salonunda ilk maçların yapılması ile start aldı.
Masa Tenisi ve Dart turnuvalarına yarışmacı olarak da katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, bu faaliyetlere sadece bir kupa almak, yarışma yapmak ya da etkinlik olsun diye bakmadıklarını belirterek; spor vasıtasıyla aslında öğretmenlerimiz arasında gönülleri birleştirmeye ve el ele tutuşmayı sağlamaya hedeflediklerini ifade etti.
Öğretmen camiasının eğitimin yanı sıra çeşitli spor faaliyetlerinde bulunarak hep birlikte en güzel dayanışmayı sağlayacaklarına inandığını, centilmenlik ve dostluk içerisinde gerçekleştirilen müsabakalarında buna güzel bir örnek olduğunu söyleyen Müdür Ahmet Davu, turnuvalara katılan ve destek veren tüm meslektaşlarına teşekkürlerini iletti.
Kaynak:Suluovayenihabergazetesi/Murat Arslan