Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Millet İttifakı Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekilli Oğuz Kaan Salıcı Amasya İl ve Merkez ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.

Millet İttifakı Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor
Millet İttifakı Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor
Bu içerik 273 kez okundu.
Advert

 Salıcı, seçim çalışmaları için Millet İttifakı CHP, İYİ Parti Amasya Belediye Başkanı A. Serpil Saraçoğlu ve CHP İl Başkanı Reşat Karagöz, İYİ Parti İl Başkanı Adnan KIR, CHP Merkez İlçe Bşk. Ali Kilci, önceki dönem Bakanı Erol Çevikçe, Belediye Meclis Üyeleri Her iki partinin yönetim kurulu üyeleri, ittifak partililer ve Amasya halkıyla uştur.

 Oğuz Kaan Salıcı, CHP İl Başkanlığı önünde tüm halka seslenerek yerel seçimlerin önemine değindi

 Salıcı, ”tüm halka Saraçoğlu’nun Amasya’da belediye başkanı çıkması için her iki partinin ve yöneticilerinin elinden gelen mücadeleyi yapacağına çok çok eminim. Bizlerde eli den gelen mücadeleleri yapmaya hazırız. Saha’da esnaf, vatandaşlarla konuştuğumuz zaman onlarında bu konuda ciddi teretüdlerinin olduğunu görüyoruz. Belki daha önce Cumhuriyet Halk Partisine oy vermemiş olabilirler, Cumhuriyet Halk Partisinin düşündüğü gibi düşünmüyor olabilirler. Ama bu meselenin bir Türkiye ve bir Memleket meselesi olduğunu bir parti meselesi olmadığını açık ve net bir şekilde gördüklerini anlıyoruz ve tüm Amasyalılardan Saraçoğlu’na için destek istiyoruz ” dedi.

 Oğuz Kaan Salıcı CHP İl Başkanı Reşat Karagöz, İYİ Parti İl Başkanı Adnan Kır, Amasya Belediye Başkan Adayı A. Serpil SARAÇOĞLU ve parti önünde toplanan yönetici ve halkla birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

 

 

 

 

 

Millet İttifakı Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort