Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

İlduş Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 500 adet Tek Kullanımlık Koruyucu Önlük Üretti

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında, Sağlık çalışanlarının tek kullanımlık önlük ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla İlduş Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Moda Tasarım alanı öğretmenleri 500 adet tek kullanımlık koruyucu önlük üretimi gerçekleştirdi.

İlduş Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 500 adet Tek Kullanımlık Koruyucu Önlük Üretti
İlduş Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 500 adet Tek Kullanımlık Koruyucu Önlük Üretti Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında, Sağlık çalışanlarının tek kullanımlık önlük ihtiyaçlarını karşılamak  amacıyla İlduş Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Moda Tasarım alanı öğretmenleri 500 adet tek kullanımlık koruyucu önlük üretimi gerçekleştirdi.

Amasya İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu" Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın döneminde üretime devam eden Meslek Liselerimiz, başta sağlık çalışanlarımız ve diğer kamu kurumlarındaki personellerin Koronavirüsten korunması için ellerinden gelen gayreti göstermektedirler. Pandemi ile mücadelede yapmış oldukları çalışmalardaki emekleri ve gayretlerinden dolayı İlduş Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yöneticileri ve moda tasarım alanı öğretmeni Asife Oğuz, Elif Sultan Kör, Nazlı Yılmazer ve Halise Aygüler'e teşekkür ediyorum." dedi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X