Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

DİTAP Eğitimi Düzenlendi

Amasya İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde görev yapan tüm personellere, Müdürlük Şehit İdris BOLAT Konferans Salonunda 23-24.06.2020 tarihlerinde konu uzmanlarınca (DİTAP) eğitimi düzenlendi.

DİTAP Eğitimi Düzenlendi
DİTAP Eğitimi Düzenlendi Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Amasya İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde görev yapan tüm personellere, Müdürlük Şehit İdris BOLAT Konferans Salonunda 23-24.06.2020 tarihlerinde konu uzmanlarınca (DİTAP) eğitimi düzenlendi. Konu uzmanlarınca hazırlanan sunular katılımcılarla paylaşıldı.

İl Müdürü Zekeriya ŞEKER konunun önemine dikkat çekerek; önümüzdeki dönemde tarımsal ticaretin büyük oranda Dijital Tarım Pazarı sistemi üzerinden yürütüleceğini, bu nedenle üreticilerimiz ve alıcılarımızın bir an önce sisteme kayıtlarının yapılmasının çok önemli olduğunu ifade ederek, bu yöndeki eğitim ve bilgilendirme çalışmalarının artarak devam edeceğini söyledi. İl Müdürü ŞEKER Bu kapsamda kısa sürede İlçe Müdürlüklernde de personel eğitimlerinin tamamlanacağı, daha sonra tüm personel ile sahaya inerek üreticilerimize yüz yüze eğitimler verileceğini ve kısa sürede tüm paydaşların DİTAP sistemine kayıt olmalarının sağlanacağını ifade etti.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X