Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Çoşkun'dan Köy Okullarına Ziyaret

2020-2021 eğitim öğretim dönemi 15 Şubat 2021 tarihinde başlarken bağımsız anaokulları ve köy okullarındaki tüm kademelerde yüz yüze eğitime başlandı.

Çoşkun'dan Köy Okullarına Ziyaret
Çoşkun'dan Köy Okullarına Ziyaret Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 3949 kez okundu.
Advert

2020-2021 eğitim öğretim dönemi 15 Şubat 2021 tarihinde başlarken bağımsız anaokulları ve köy okullarındaki tüm kademelerde yüz yüze eğitime başlandı. İl Millî Eğitim Müdürü Ömer Çoşkun  merkeze bağlı yüz yüze eğitime başlayan eğitim öğretim kurumlarını ziyaret ederek hem alınan tedbirleri yerinde inceledi hem de öğrencilerimizin heyecanlarına ortak oldu.

"İl Müdürü Çoşkun  Yeni Eğitim Öğretim Dönemine Albayrak Köyünde Merhaba Dedi" Ziyaretlerine önce Merkeze bağlı Albayrak köyünü ziyaret başlayan İl Milli Eğitim  Müdürü Ömer Çoşkun, Şehit Yusuf Kaya İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi. Albayrak Köyü temaslarında okulların fiziki yapılarını, alınan önlemleri yerinde inceleyen İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Çoşkun öğrencilere "Maske" + "Mesafe" ve "Hijyen" kurallarını hatırlatmayı ihmal etmezken öğrencilerimizin okullarına ve arkadaşlarına kavuşmalarının sevinçlerine ortak oldu.

Albayrak Köyündeki temaslarının ardından Aydınca Köyüne geçen İl Milli Eğitim  Müdürü Ömer Çoşkun Aydınca Şehit Hüsamettin Gökçe İlkokulu ile Şehit Şaban Gökçe Ortaokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Yeni dönemde yüz yüze eğitime başladıkları için heyecanlanan öğrencilerin mutluluklarına ortak olan İl Müdürü Ömer Çoşkun, kurum hakkında idareci ve öğretmenlerden bilgi aldı. Öğrenci ve öğretmenle yaptığı görüşmede sırasında uzun bir aradan sonra öğrencilerimize kavuştuğumuzu ifade eden İl Milli Eğitim  Müdürü, yüz yüze eğitim faaliyetlerinin hayırlara vesile olması dileklerini iletti.

Temaslarına devam eden İl Milli Eğitim  Müdürü Ömer Çoşkun Ezinepazar Köyünü ziyaret ederek burada bulunan eğitim kurumları Ezinepazar İlkokulu ile Ezinepazar Atatürk İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti. Ziyaret ettiği kurumlarda öğrencilerle keyifli dakikalar geçiren İl Müdürümüz Maske" + "Mesafe" ve "Hijyen" kurallarını hatırlattı. Yürütülen faaliyetler hakkında bilgi alan İl Müdürümüz Ezinepazar Atatürk Ortaokulunda bulunan Mobil EBA Destek Noktasında da incelemelerde bulundu. Mobil Eba Destek Noktasında liseye giden öğrencinin katıldığı canlı derse eşlik ederek ders anlatan öğretmene yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.
Ziyaretlerinin sonunda   İl  Milli Eğitim  Müdürü Ömer Çoşkun  sırasıyla Uygur Şehit Eraslan Güngör, Tatar, Kale Çavuşhan ve İlyas İlkokullarını ziyaret ederek temaslarını tamamladı. 2020-2021 eğitim öğretim yılı ikinci döneminin başlaması hakkında açıklamalarda bulunan İl Müdürümüz " İkinci döneme yüz yüze eğitime başlama sevinciyle daha mutlu bir şekilde başladık. Bağımsız anaokullarımız ile köy okullarımız yüz yüze eğitime başladılar ve bu süreçte onları yalnız bırakmayarak sevinçlerine ortak olduk. Yeni dönemin tüm öğrenci ve meslektaşlarıma hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum." dedi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X