05 com tr Haber | Amasya Gazetesi - Son Dakika
HV
12 NİSAN Cuma 18:05

‘’Özyol Kalplere Dokunmaya Devam Ediyor’’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Başarılı Belediye Başkanı ve Adayı Zehra Özyol 31 Mart 2024’de yapılacak seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

GÜMÜŞHACIKÖY
Giriş Tarihi : 14-02-2024 10:47
‘’Özyol Kalplere Dokunmaya Devam Ediyor’’

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Başarılı Belediye Başkanı ve Adayı Zehra Özyol 31 Mart 2024’de yapılacak seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Belediye Başkan Adayı Zehra Özyol, göreve geldiği günden bu yana öncelikleri her zaman halkın taleplerini yerine getirip, kalplerine dokunmak olduğunu söyledi.

Mahalle ve sokaklarda gördüğü vatandaşla sohbet eden Özyol onlardan destek istedi.

 Özyol’un Seçim çalışmalarına, Cumhuriyet Halk Partisi Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Ayhan Kaynar ve parti üyeleri eşlik etti.

 30 Mart 2014 yılında İlk Belediye Başkan adaylığında olduğu gibi aynı heyecanı bir kez daha yaşadığını ifade eden Özyol, Bugün hep birlikte kol kola omuz omuza ilçe örgütümüzle beraber seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz.

  Gün Gümüşhacıköy’de yerel iktidarımızın devamı için mücadelemize devam etme günü. Birlik ve beraberlik içinde alanları şenlendirme günü. Şimdi gelecek için mücadele ediyoruz. Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan partili yol arkadaşlarımıza ve tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Erhan GÜNDÜZErhan GÜNDÜZ

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert