05 com tr Haber | Amasya Gazetesi - Son Dakika
HV
12 NİSAN Cuma 18:54

Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanı Kamu Görevlisini Darp Etti

AK Parti Sungurlu İlçe Başkanı Nuh Aluç, kamu kurumunda uzman olarak görev yapan Ali Y,ilçe teşkilatında yaşanan istifaların sorumlusu olarak gördüğü için darp etti.

Bölgesel Haber
Giriş Tarihi : 20-03-2024 14:31
Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanı Kamu Görevlisini Darp Etti

  Çorum’un Sungurlu ilçesinde 18 Mart günü Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi’nde faaliyet gösteren bir manavda meydana gelen olayda. İddiaya göre bir kamu kurumunda uzman olarak görev yapan Ali Y, akşam saatlerinde alış veriş yapmak için gittiği B.Y.’ye ait manav dükkanında AK Parti Sungurlu İlçe Başkanı Nuh Aluç ile karşılaştı.

 Aluç’un tokalaştıktan sonra kendisini dükkanın depo olarak kullanılan kısmına çağırdığını belirten Ali Y, “Depo kısmına girmeden beni yakamdan tutarak depoya çekti. Boğazımı sıkarak, ‘Partiden kadın kolları başkanımın istifa etmesinde senin dahlin var’ diyerek bana hakaretlerde bulundu. O esnada işyeri sahibi ile yanında bulunan çalışanlar bizi ayırdı” dedi.

 AK Parti’de herhangi bir görevi ya da üyeliği bulunmadığını kaydeden Ali Y, partide aktif görevde olan kızının 10 gün önce istifa ettiğini ifade etti.

 Ali Y. Sungurlu Polis Merkezi Amirliği’ne giderek AK Parti Sungurlu ilçe başkanı Nuh Aluç’tan kendisine hakarette bulunarak darp ettiği gerekçesi ile şikâyetçi oldu.

Erhan GÜNDÜZErhan GÜNDÜZ

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert