Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

GÜMÜŞHACIKÖYLÜ ÖĞRENCİLERDEN İNGİLİZCE GAZETE

Gümüşhacıköy Ülkü Ortaokulu Yayın İletişim Kulübü öğrencileri “The Voice” (Ses) adıyla İngilizce gazetesi hazırladı.

GÜMÜŞHACIKÖYLÜ ÖĞRENCİLERDEN İNGİLİZCE GAZETE
GÜMÜŞHACIKÖYLÜ ÖĞRENCİLERDEN İNGİLİZCE GAZETE Umut Özsoy
Bu içerik 407 kez okundu.
Advert

 

İngilizce Öğretmeni Tuğrul Cankurt danışmanlığında Gümüşhacıköy Ülkü Ortaokulunda 2015-2016 Eğitim Öğretim yılından itibaren yürütülen Yabancı Dil Ağırlıklı 8. Sınıf öğrencilerinden oluşan Yayın İletişim Kulübü öğrencileri, sınav heyecanını bir nebze azaltmak, sosyal yönden aktif olmaları ve İngilizce bilgilerini geliştirmek amacıyla İngilizce okul gazetesi çıkarmaya karar verdiklerini, öğretmenlerinin de destek olduklarını, ayrıca Ülkü Ortaokulunun İlkini 2013 yılında gerçekleştirdikleri İngilizce okul gazetesi projesinin ikincisini gerçekleştirdiklerini  ifade ettiler. 

Gazetenin 8 sayfadan oluştuğunu ve güncel haberlerin yanı sıra okuldan, ilçeden, Türkiye geneli ve dünya çapında haberlere yer verdiklerini belirten Cankurt, "2018-2019 eğitim öğretim yılı için 6 sayı çıkarmayı planladıklarını ifade etti.  

Okul Müdürü Aydın Altundağ "Başta bize çalışmalarımızda desteğini esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin’ e,  danışman ingilizce öğretmeni Tugrul Cankurt´ a, emeği geçen öğretmenlere ve bu projenin asıl sahibi öğrencilerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım" dedi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin "İngilizce öğretmenimiz bu projesi öğrencilerim adına beni sevindirdi ve İlçemizde İngilizce gazete çıkıyor olması beni gerçekten gururlandırdı. Emeği geçen öğretmen arkadaşlarımıza, öğrencilerime teşekkür ediyorum, okul müdürlüğümüzü kutluyorum” dedi.

Gümüşhacıköylü öğrencilerden ingilizce gazete
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort