Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

Başkan Sarı: 'İstihdam sağlayan işyerlerinin ruhsatları bizden'

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, istihdama yönelik Koza Mahallesi’nde tekstil ürünleri imalat ve satışı yapmak üzere BAS TEXTİLE İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİDET ŞİRKETİ’ni faaliyete geçiren Adnan Keskiner’e işyeri açma ve çalışma ruhsatını harç ücreti almadan takdim etti.

Başkan Sarı: 'İstihdam sağlayan işyerlerinin ruhsatları bizden'
Başkan Sarı: 'İstihdam sağlayan işyerlerinin ruhsatları bizden' Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Belediye Başkanı Mehmet Sarı, istihdama yönelik Koza Mahallesi’nde tekstil ürünleri imalat ve satışı yapmak üzere BAS TEXTİLE İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİDET ŞİRKETİ’ni faaliyete geçiren Adnan Keskiner’e işyeri açma ve çalışma ruhsatını harç ücreti almadan takdim etti.

Göreve geldiği günden itibaren, işsizliğin belini kıracağını ve kentte yatırım yapmak isteyen iş adamlarından belediye olarak çöp, tabela vergisi ve su ücreti alınmayacağını belirten Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, istihdam sağlayarak, işyeri açan vatandaşlarımızdan harç ücreti almadan ruhsatlarını vermeye devam ediyoruz” dedi.

İstihdam oluşturan iş yerlerine her türlü imkanı sağladıklarını söyleyen Başkan Sarı, açıklamasının devamında; “Göreve geldiğimiz günlerde şehrimize yatırım yapmak isteyen iş adamlarımızdan ruhsat, çöp, tabela vergisi ve su ücreti almayacağımızı açıklamıştık. Verdiğimiz sözümüze istinaden, Koza Mahallesi’nde yeni açılan BAS TEXTİLE İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİDET ŞİRKETİ’nin ruhsatını harç ücreti almadan takdim ettik. Bundan sonra da istihdamı arttıran işyerlerimize desteklerimiz devam edecek” diye konuştu.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X