Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Çiftçiye Kefilsiz Tarım Kredisi ve İmece Kart

Amasya’dan sonra Göynücek Ziraat Odası ile İş Bankası arasında protokol imzalandı.

Çiftçiye Kefilsiz Tarım Kredisi ve İmece Kart
Çiftçiye Kefilsiz Tarım Kredisi ve İmece Kart Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Amasya’dan sonra Göynücek Ziraat Odası ile İş Bankası arasında protokol imzalandı.

Şubat ayı başında Amasya Ziraat Odası Başkanlığı ile Oda Üyelerine indirimli Faiz oranı ile yılda bir ödemeli KEFİLSİZ Tarım Kredisi ve yine Aidatsız ve KEFİLSİZ İMECE KART ürünlerinin kullandırılması ile ilgili protokol düzenleyen Türkiye İş Bankası A.Ş. Amasya Şubesi bu kez de aynı koşullar ile Göynücek Ziraat Odası Başkanlığı ile yeni bir protokol imzaladı.

Göynücek Ziraat Odası Başkanlığı Binasında gerçekleştirilen törende konuşan Oda Başkanı Erdoğan Bayburtlu; “Türkiye İş Bankası A.Ş. Amasya Şubesi’nin geçtiğimiz ay Amasya Ziraat Odası Başkanlığı ile yapmış oldukları protokolün Odamız ile de yapılması bizleri son derece mutlu etmiştir. Göynücek Odamıza kayıtlı üreticilerimizin bundan böyle İş Bankası Amasya Şubesi’nden gerek Çiftçilere özel indirimli faiz oranı ile yılda bir ödemeli Tarım Kredisi ve gerekse Aidatsız İmece Kart ürünlerini KEFİLSİZ olarak alacak olmaları üyelerimiz menfaatine oldukça sevindirici bir durum. Tüm çiftçilerimize hayırlı olmasını temenni ederim.” şeklinde açıklamada bulundu.

Türkiye İş Bankası A.Ş. Amasya Şube Müdürü Ercan Tütüncüler ise yaptığı açıklamada; “Amasya ilinden sonra Göynücek ilçemizin üreticilerine de aynı koşullarda Kefilsiz Tarım Kredisi ve yine Kefilsiz İmece Kart ürünlerimizden yararlandırmak adına yaptığımız protokol ile Bankamızın Tarım sektörüne olan ve hızla artan desteğini sağlamaya devam ediyoruz. Bizlere bu konuda destek olan Göynücek Ziraat Odası Başkanı Erdoğan Bayburtlu ve yönetimine teşekkür ederiz.” dedi.

Göynücek Ziraat Odası yönetimi ise söz konusu protokolü üyelerine SMS yolu ile duyuracaklarını açıkladı.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X